عصر جدید عصر جدید .

عصر جدید

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟ (قیمت ایمپلنت در سال ۹۹)

ایمپلنت دندان مهمترین و البته بهترین روش جایگزین دندان کشیده شده یا از دست رفته است و مانند ارتودنسی دندان از پروسه های گرانقیمت دندانپزشکی است. ایمپلنت ها میتوانند جای دندان را گرفته و دقیقا همان عملکرد و همان ظاهری که دندان طبیعی دارد را داشته باشند. در این مقاله با هزینه ایمپلنت دندان مطابق تعرفه سال ۹۹ آشنا خواهید شد.

اگه وقت خوندن همه مقاله رو نداری برای دسترسی سریعتر، روی عنوان های مدنظرت کلیک کن

قیمت ایمپلنت دندان در سال ۹۹ براساس کشور سازنده

هزینه ایمپلنت آمریکایی
هزینه ایمپلنت اروپایی
تعرفه ایمپلنت آسیایی
سایر تعرفه های ایمپلنت دندان در سال ۹۹
َفکر میکنیم از این نوشته ها هم خوشت بیاد
بیشتر بدانید:

لمینت دندان
کامپوزیت دندان
من میخواهم ایمپلنت بکارم باید چکار کنم؟

قیمت ایمپلنت دندان در سال ۹۹ براساس کشور سازنده

در ایران از برندهای مختلفی برای کاشت ایمپلنت استفاده می شود. مهمترین برندها آمریکایی، آلمانی و کره ای است. هزینه ایمپلنت دندان به طور خلاصه به ازای هر واحد ایمپلنت در جدول زیر درج شده است.

هزینه ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت های ساخته شده در کشور آمریکا از بهترین جنس و مشخصات هستند. قیمت ایمپلنت آمریکایی مانند زیمر و بایو همانطور که در جدول بالا میبینید بین ۵ تا ۷ میلیون تومان متغیر است. ایمپلنت هایی که در کشورهای اروپایی ساخته میشوند بسیار باکیفیت هستند و به طور میانگین هزینه ای بین ۴ تا ۸ میلیون تومان به ازای هر واحد دارند. در جدول زیر قیمت ایمپلنت اروپایی را مشاهده میکنید.

کشور سازنده        قیمت ایمپلنت دندان در سال ۹۹

آمریکایی ۵,۰۰۰,۰۰۰ تا ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه ایمپلنت اروپایی

کشور سازنده                                قیمت ایمپلنت دندان در سال ۹۹

قیمت ایمپلنت آلمانی (با کمترین میزان تغییر قیمت)                                   ۴,۰۰۰,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه ایمپلنت سوئیسی                                ۲,۵۰۰,۰۰۰ تا ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت ایمپلنت فرانسوی                                ۴,۵۰۰,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت ایمپلنت ایتالیایی                                  ۳,۰۰۰,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت ایمپلنت اسپانیایی (درجه دوم)                             ۳,۰۰۰,۰۰۰ تا ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تعرفه ایمپلنت دندان اروپایی

تعرفه ایمپلنت آسیایی

ایمپلنتهای ساخت کشورهای آسیایی به دو دسته تقسیم میشوند. اول نمونه های باکیفیت مانند انواع کره ای که هم پای ایمپلنت های آمریکایی و اروپایی هستند و دوم نمونه های بیکیفیت یا با کیفیت کمتر مانند ایمپلنت ایرانی و چینی که جزء ایمپلنت ارزان قیمت هستند و باید حین انتخاب آن ها هوشیار باشید.

 


کشور سازنده                                قیمت ایمپلنت دندان در سال ۹۹

قیمت ایمپلنت کره ای در سال ۹۹                                ۳,۰۰۰,۰۰۰ تا ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه ایمپلنت ایرانی                                   ۲,۰۰۰,۰۰۰ تا ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت ایمپلنت چینی (بیکیفیت ترین ایمپلنت ها با هزینه پایین. اینا اصلا توصیه نمیشن)                           ۲,۰۰۰,۰۰۰ تا ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

برای کسب ازلاعات بیشتر در مورد ایمپلنت دندان اینجا کلیک کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۰۹ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

هزینه روکش دندان در سال ۹۹ چقدر است؟

هزینه روکش پی ام اف

هزینه روکش دندان پی‌ام‌اف در سال ۹۹ همراه با هزینه لابراتوار      ۶۰۰,۰۰۰ تا ۸۰۰,۰۰۰ تومان

روکش هایی که تحت عنوان PMF یا به زبان خودمان پی ام اف شناخته می شوند، از رایج ترین و پراستفاده ترین تاج دندان یا روکش های دندانپزشکی هستند که طرفداران زیادی نیز دارند. این روکش ها ترکیبی از سرامیک و فلز هستند. بخش خارجی این روکش ها چینی یا پرسلین (همان سرامیکی) است که همرنگ دندان هاست و بخش داخلی آن نیز از جنس فلز است که استحکام زیادی به آن می بخشد. قیمت روکش دندان پی ام اف تقریبا مشابه قیمت روکش دندان کامپوزیت ونیر است.

هزینه روکش دندان تمام سرامیک در سال ۹۹

هزینه روکش تمام سرامیک به همراه هزینه لابراتوار        ۹۵۰,۰۰۰ تا ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

همانطور که از نامشان پیداست روکش دندان فول سرامیک تماما از جنس سرامیک هستند و در ساختار آن ها فلز یا ماده دیگری وجود ندارد. اگر بخواهیم کمی حرفه ای تر در این خصوص صحبت کنیم باید بگوییم که این روکش دندون معمولا از جنس پرسلین است. ظاهر طبیعی این روکش ها باعث شده که افرادی که شیفته ظاهر طبیعی دندان هستند رو به سوی نصب این روکش ها بیاورند. اما به نسبت روکش های پی ام اف استحکام کمتری دارند زیرا فلز در ساختار آن ها بکار نرفته. برای اتصال این روکش باید ضخامت نسبتا زیادی از دندون را تراشید. قیمت این روکش دندان نسبتا بالا است زیرا شباهت بسیار زیادی به دندان واقعی خودتان دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روکش های تمام سرامیک اینجا کلیک کنید.

روکش لامینیت یا لمینت دندان

هزینه روکش دندان در سال ۹۹ لامینیت همراه با هزینه لابراتوار      ۱,۴۰۰,۰۰۰ تا ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

لمینت ها این روزها بسیار شناخته شده و البته پر استفاده هستند. لمینت دندان در اصل روکش دندان نیستند بلکه نوعی ونیر دندان هستند. اما چون برخی فکر میکنند که لمینت روکش است ما تنها قیمت آن ررا به صورت یک محدوده درج کرده ایم. از این ونیرها برای طراحی یا اصطلاح طرح لبخند استفاده میشود. لمینت ها بخش جلویی دندان ها را می پوشانند و کاری به سطح پشتی آن ها ندارند. معمولا از این روکش ها برایی پشتیبانی و تغییرات ظاهری جلوی دهان استفاده میشود. قیمت لمینت دندان در مقایسه با سایر روکش ها بیشتر و هم‌رده زیرکونیا است.

هزینه روکش زیرکونیا

هزینه روکش دندان زیرکونیا در سال ۹۹           ۱,۴۰۰,۰۰۰ تا ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

این روکش ها از جمله گرانترین ها هستند. در ساخت اسن روکش نیز از فلز خبری نیست. حنس آن ها تمام سرامیک است با این تفاوت که با کمک یک لایه زیرکونیا تقویت شده است و از استحکام نسسبتا زیادی برخوردار است. متخصصان بر این باورند که استحکام روکش دندان زیرکونیا حتی از روکش پی ام اف هم بیشتر است. ظاهر زیبای آن ها باعث شده هواداران زیادی داشته باشند اما معمولا هر کسی اقدام به نصب آن ها نمیکند.

بیشتر بدانید:

بلیچینگ دندان
بستن فاصله بین دندان ها


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۴:۴۷ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

ویژگی‌های بهترین متخصص ارتودنسی مشهد

-متخصص ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی یکی از شاخه های بسیار تخصصی در علم دندانپزشکی است. ارتودنسی اولین و قدیمی ترین  تخصص ایجاد شده در علم دندانپزشکی است.متخصص ارتودنسی پس از گذراندن دوره ی ۶ ساله ی دکترای عمومی دندانپزشکی در امتحان پذیرش متخصص  بهترین نمره و رتبه را کسب نموده تا بتواند وارد دوره ی تخصصی ارتودنسی شود.دوره ی تخصصی ارتودنسی ۳ تا ۴ سال میباشد. به همین علت متخصص ارتودنسی تجربه، دانش و مهارت بیشتری، نسبت به دندانپزشک عمومی، برای درمان‌های ارتودنسی و بررسی عوارض احتمالی و برطرف کردن مشکلات پیش رو و به خصوص درمان‌های پیچیده دارد. متخصص ارتودنسی پس از پایان دوره ی تخصص، در امتحان کشوری متخصصین شرکت میکند و در صورت کسب نمره ی علمی و عملی، در مهر و کارت ویزیت خود از عبارت "دارای بورد تخصصی" استفاده میکند. فقط متخصص ارتودنسی دارای بورد تخصصی میتواند عضو هیئت علمی دانشگاه باشد.

2-گزینه‌ های درمانی پیشرفته و متنوع ارتودنسی توسط بهترین متخصص ارتودنسی مشهد

امروزه روش‌های متنوع و جدیدی برای اصلاح مشکلات بایت، فاصله بین دندان‌ها، نامنظمی دندانها، نهفتگی دندانها، بیرون زدگی دندانها، بزرگی یا کوچکی فکین و دیگرمشکلات ارتودنسی وجود دارد. انتخاب روش درمانی بستگی به فاکتورهایی مانند سن، زیبایی، طول دوره درمان ارتودنسی، هزینه و ترجیح شخصی بیمار و متخصص ارتودنسی دارد. با این حال در صورتی که به یک متخصص ارتودنسی مراجعه کنید که تنها یک روش درمانی را انجام می‌دهد، مسلماً حق انتخاب نخواهید داشت. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته مانند اسکن دیجیتالی که نیاز به قالب‌ گیری سنتی را برطرف می‌نماید، ارتوپدی فک، لیزر، ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی شفاف، ارتودنسی اینویزالاین، ارتودنسی لینگوال و سایر روش‌های پیشرفته دقت و راحتی بیشتری برای بیمار و متخصص ارتودنسی به ارمغان می‌آورد.

3-هزینه انجام ارتودنسی مناسب توسط بهترین متخصص ارتودنسی مشهد

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای اکثر بیماران از جمله متقاضیان درمان ارتودنسی، هزینه درمان است. پیش از انتخاب کلینیک ارتودنسی، بهتر است  از هزینه تقریبی درمان ارتودنسی اطلاع پیدا کنید تا بهتر تصمیم ‌گیری نمایید. هزینه درمان ارتودنسی بسته به مواد مورد استفاده و روش درمانی و همچنین پیچیدگی‌های درمانی متغیر است. تمام برندهای معتبر ارتودنسی در اروپا و آمریکا تولید می شوند  و محصولات وارداتی هستند. یکی از دلائل هزینه‌بر بودن درمان ارتودنسی این مسأله میباشد. هر چند هزینه ی درمان ارتودنسی به صورت اقساطی میباشد  و در مقایسه با بسیاری درمانها که تمام هزینه یکجا دریافت میشود، ارتودنسی درمان ارزانی می باشد. هزینه ی ارتودنسی در طی 1 تا 2 سال که برابر با طول درمان ارتودنسی است، پرداخت می شود.

4-عدم سردرگمی بیمار

 پیش از آغاز درمان ارتودنسی نیاز است بیمار اقدامات دندانپزشکی لازم روی دندانهایش مانند جرمگیری و پرکردن و عصب کشی را انجام دهد و همچنین نیاز به تهیه عکس دارد. تمام این اقدامات توسط همکاران متخصص مربوطه در مطب ارتودنسی ما انجام میشود و بیمار بین مطب های مختلف رفت و آمد نمیکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان های ارتودنسی اینجا کلیک کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۵:۰۸ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

مشخصات یک متخصص ارتودنسی خوب چیست ؟

یک متخصص ارتودنسی خوب باید علاوه بر داشتن دانش کافی و مرتبط، حتما طیف وسیعی از مهارت های لازم جهت نظم دهی و برطرف کردن مشکلات دهان و دندان و فک مراجعان را داشته باشد. چنین متخصصی باید متناسب با مشکل بیماران و پیشرفت های دندانپزشکی، انواع درمان های ارتودنسی شامل ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی و ... را ارائه دهد. اگر واقعا به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی شهر خود هستید حتما این مقاله را بخوانید تا زودتر چنین متخصصی را پیدا کنید.

5 علامت و نشانه یک ارتودنتیست خوب

به خوبی با همه مراجعان ارتباط میگیرد

متخصص ارتودنسی نه تنها در مورد هر بخشی از گزینه های درمانی و برنامه های پرداخت به مراجعانش توضیح می دهد، بلکه به هرگونه نگرانی یا سوال از بیمار نیز گوش می دهد. آنها مطمئن خواهند شد که به سؤال مراجع کاملاً پاسخ خواهند داد و مطمئن خواهند شد که همه چیز برای بیماران تفهیم شده است. یک متخصص ارتودنسی خوب خوب همچنین در صورت تغییر هر بخشی از برنامه درمانی یا آنچه باید در خانه انجام شود با مراجعش ارتباط برقرار می کند تا راحتی او را فراهم کنند.

بیشتر بدانید: راهنمای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی مشهد

بازخوردهای مثبت زیادی دارد

یکی از راه های تشخیص یا پیدا کردن بهترین متخصص ارتودنسی شهرتان شنیدن یا دیدن بازخوردهای مراجعان و بیماران آن متخصص است. برای مثال اگر میخواهید بهترین متخصص ارتودنسی تهران را پیدا کنید. میتوانید با جستجو در اینترنت و خواندن یا شنیدن بازخوردهای مراجعان متخصصان، بهترین آن ها را انتخاب کنید. زیرا مراجعان برای یک مدت طولانی با آن متخصص برخورد داشته اند و او را میشناسند.

تمام پرسنل و دستیارانش آگاه، حرفه ای و مجرب هستند

کارمندان مطب یک متخصص ارتودنسی خوب باید همگی آگاه باشند و وظایف خود را بدانند. آن ها باید رفتار دوستانه ای با مراجعان داشته باشند و احترام تمام مراجعان از کودکان گرفته تا بزرگسالان را نگاه دارند. مناسب بودن دانش و نحوه کار پرسنل نشان دهنده ایده آل بودن مطب متخصص ارتودنسی است.

همیشه به روز بوده و تحصیلات خود را ادامه میدهد

ارتودنتیست های خوب همیشه آموزش خود را ادامه داده و به روزترین اطلاعات را یاد می گیرند. آنها همیشه به دنبال راه هایی برای آسانتر ، سریعتر و بی درد شدن روند درمان خواهند بود.

همیشه در دسترس است

کسانی که ارتودنسی دندان انجام داده اند میدانند که ممکن است موارد اورژانسی در طول درمان را تجربه کنند. برای مثال ممکن است براکت ارتودنسی ثابت شکسته شود، الاستیک پاره شود و یا اینکه براکت شل شده و کنده شود. این مشکلات نیازمند توجه فوری متخصص ارتودنسی دندان هستند.

برای دریافت هزینه ها برنامه های متنوعی دارد

همه میدانیم که  هزینه ارتودنسی نسبتا بالا است و جزء پروسه های طولانی و گران دندانپزشکی است. با این حال لازم است و کسانی که دندان های کج و ناهماهنگ دارند لاجرم باید به این درمان تن دهند. یک متخصص ارتودنسی خوب قدرت درک بالایی دارد و به وضعیت مراجعانش توجه ویژه دارد.

بیشتر بدانید: راهنمای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۳:۰۷ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

اهمیت تجربه ، شخصیت و اخلاق در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی

تجربه

وقتی مراجعه نزد متخصص ارتودنسی فکر می‌کنیم، مسئله فقط رفتن و ویزیت شدن برای دو سه بار نیست، طول درمان ارتودنسی گاها به بیشتر از دو سال هم می رسد.

بنابراین ارتودنسی علاوه برهزینه‌های مالی، سرمایه عمر شما را نیز با خود درگیر می‌کند. و شما عملا یک تا دوسال از عمر خود را صرف سرمایه گذاری بر روی بهبود وضعیت فک و دندان های خود میکنید.

همین امر لزوما دقت در انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب و با تجربه را روشن می سازد.

اگر خدای ناکرده، درمان ارتودنسی به درستی طرح ریزی نشود و یا به طور نامناسب در دهان نصب شده باشد ممکن است به بافت دهان آسیب برساند.

حتی در برخی موارد باعث پارگی لثه شود، در این صورت بیمار به ویزیت های اورژانسی توسط متخصص ارتودنسی خود نیاز پیدا می کند.

اتفاق افتادن مکرر چنین حوادث ناخوشایندی باعث می‌شود که متقاضی ارتودنسی دچار استرس و نگرانی شود و طول دوره درمان ارتودنسی خود را به خوبی و آرامش پشت سر نگذارد.

بیشتر بدانید راهنمای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

نکات مهم برای انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب و با تجربه:

نظرات متقاضیان قبلی
دانش و تخصص حرفه‌ای ارتودنسی
مشاهده نمونه کارهای مختلف
بیشتر بدانید:  راهنمای انتخل بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

شخصیت و اخلاق

اشاره به این مورد هم نیازی به توضیح و تفسیر ندارد، طبیعتا برای کسی که متقاضی انجام ارتودنسی است، با توجه به زمان بر بودن انجام ارتودنسی و لزوم معاینه های دوره ای اخلاق و شخصیت متخصص ارتودنسی بسیار اهمیت پیدا می کند.

ارتباط موثر و اخلاق‌مدارانه بین بیمار و پزشک همواره جزو شروط الزامی در درمان موثر بیماری‌های مختلف می باشد، که البته ارتودنسی نیز از این قاعده اساسی مستثنا نیست.

بنابراین اگر در شهرهای مختلفی زندگی می‌کنید همواره قبل از انجام ارتودنسی و تحقیق در مورد دانش و تجربه متخصص ارتودنسی، حتما در معاینات اولیه و نظرات دیگر مراجعین مطب ایشان، به اخلاق و شخصیت متخصص خود دقت کنید.

تجربه ارتودنسی با متخصص ارتودنسی باتجربه‌ای که دارای اخلاق، شخصیت و روابط اجتماعی خوب است، می‌تواند طول درمان ارتودنسی شما را به دوران خوشآیندی تبدیل کند.

البته در درمان ارتودنسی کودک، خوش اخلاقی و شناخت روانشناسی رفتار کودک اهمیتی دو چندان پیدا می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان های ارتودنسی اینجا کلیک کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۱:۲۵ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

ویژگی های کلینیک کاشت مو معتبر

افرادی که از کم پشتی موهای خود رنج میبرن به دنبال راه چاره ای برای حل این مسئله هستند و تقریبا همه به این موضوع واقف هستند که تنها روش دائمی برطرف کردن کچلی سر کاشت مو میباشد. حال با مسئله انتخاب کدام روش و کدام کلینیبک مواجه میشوند. در این مقاله به ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و ایران میپردازیم تا با دید بازتری بتوانید بهترین انتخاب و به دنبال آن بهترین نتیجه را کسب کنید، کلینک های معتبر باید دارای چند فاکتور اصلی باشند تا از استاندارد بودن شیوه عمل ، تجهیزات ، تخصص و مهارت کادر جراحی اطمینان حاصل کرد.

مشاوره رایگان کاشت مو

کلینیک معتبر باید کادر مشاوره ای را بصورت رایگان در اختیار بیماران قرار دهد تا از راهنمایی های لازم در این زمینه برخوردار شود.

مشاور ، اطلاعات اولیه را در مورد مراحل کاشت مو و روش های انجام آن برای بیمار توضیح داده و روش پیشنهادی خود را به او ارائه میدهد.

همچنین بیمار با مشاوره گرفتن از متخصصین این جراحی با عوارض و دوره نقاهت آن آشنا میشود.

در صورت داشتن بیماری خاصی و یا مصرف دارویی خاص مشاور احتمال خطر در انجام عمل کاشت مو متذکر میشود.

ایده‌ی خوبی است که کلینیک را با یک مشاوره‌ی خوب انتخاب کنید. ما در طی مشاوره‌، ریزش موی فعلی بیمار را بررسی می‌کنیم.

در مورد گزینه‌های مختلف درمان صحبت می‌کنیم و به طور مستقیم با بیمار همکاری می‌کنیم تا بهترین درمان مناسب خود را انتخاب کند.

همچنین ریزش موی آینده را بررسی میکنیم تا انتظارات واقعی شما را نسبت به آنچه که موهای شما در سال‌های آینده به نظر خواهد رسید، نشان دهیم.

اکثر کلینیک‌ها هیچ مشاوره‌ای ندارند و رزرو چند جلسه مشاوره‌ می‌تواند به شما کمک کند تا احساسی نسبت به هر کلینیک پیدا کنید.

تجهیزات کلینیک معتبر

داشتن تجهیزات و تکنولوژی به روز دنیا در زمینه عمل کاشت مو به روش اتوماتیک بسیار حائز اهمیت است.

کلینیک های تخصصی کاشت مو به تمام تجهیزات و دستگاه های مرتبط با این عمل مجهز هستند.

تنوع خدمات ارائه شده در این کلینیک ها به گونه ای می باشد که افراد می توانند با خیالی آسوده تمام فرآیند کاشت مو و عملیات زیبایی و جوانسازی پوست خود را زیر نظر متخصصین این مراکز و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز آن، در زمانی کوتاه به انجام رسانند.

مجوز رسمی کلینیک مو از وزارت بهداشت

مهمترین ویژگی یک کلینیک کاشت موی خوب داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

در همه کلینیک های معتبر ایران معمولا این مجوز در وب سایت رسمی قابل مشاهده می باشد.

همچنین اصل یا تصویر این مجوز در کلینیک نیز باید در معرض دید همه مراجعین قرار گرفته باشد.

پزشک متخصص پوست و مو با تجربه بالا در کلینیک کاشت مو

یکی دیگر از ویژگی های یک کلینیک معتبر کاشت مو وجود پزشک متخصص کاشت مو با تجربه کافی در زمینه کاشت مو می باشد.

بعد از پیدا کردن یک کلینیک دارای مجوز و معتبر، وظیفه بعدی شما یافتن پزشک متخصص و با تجربه است.

یک پزشک متخصص می تواند خط موی طبیعی ایجاد کند و بهترین روش کاشت موی مناسب شما را به راحتی تشخیص بدهد.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۲:۱۲ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

راهنمای خرید مانیتورهای نوزاد

سن : کودک یک ماهه تا کودک یک ساله

اگر از ایستادن کنار تخت کودک در حالیکه او خوابیده است خسته شده اید, یک مانیتور کودک می تواند در این زمینه به شماکمک شایانی کند. لحظه ای که کودک شما گریه می کند, ناله می کند یا حتی تکان می خورد شما می توانید صدای او را بشنوید و به کمک او بروید. با این وسیله شما فرصت پیدا می کنید به کارهای خودتان هم برسید و در حین حال حواستان به کودکتان نیز هست. در روزهای اول این وسیله بسیار می تواند به شما کمک کند و باری از دوش شما بردارد. راهنمای خرید مانیتورهای نوزاد را بخوانیم.

انتخاب های اصلی شما

در حالیکه ویژگی ها و گزینه ها بر اساس مدل فرق می کند, دو نوع پایه مانیتور کودک وجود دارد.

مانیتورهای صوتی: ین مدل به شما امکان می دهد که صدای ناله یا گریه کودک تان را بشنوید بنابراین متوجه بیدار شدن او می شوید. بیشتر آنها شامل صفحه نمایش صدای بصری هستند که حتی با کم ب.دن صدای وسیله شما متوجه صدای نوزادتان می شوید.

مانیتورهای ویدئویی: با مانیتور ویدئویی شما هیچ وقت نگران این نیستید که کودک خواب است یا بیدار. یک صفحه نمایش ویدئویی کوچک به شما این امکان را می دهد که کودک خود را بطور دائم مشاهده کنید. این مانیتورها همینطور دید شب ارائه می کنند که برای زمان شب یک وسیله ایده آل می باشند.

راهنمایی کلی

مانیتورها یک وسیله دریافت اطلاعات (صدا یا تصویر) برای اتاق کودک و یک گیرنده برای والدین دارند. بسته به مدل, گیرنده ثابت است مثلا اتاق شما، یا قابل حمل است بنابراین شما می توانید آن را هرجا که می خواهید ببرید. مسلما گیرنده های قابل حمل به شما راحتی بیشتری می دهد.

مانیتورها ممکن است دچار اختلال شوند به خصوص در نواحی پرتراکم. مانیتورهای قوی تر را امتحان کنید و به دنبال یک مدل با کانالهای متعدد باشید. برای اینکه مطمئن باشید که به مشکل برنمی خورید حتما قبل از خرید آن را در خانه تان امتحان کنید.

ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید

ارتباط داخلی. صدای شما می تواند برای نوزادی که گریه می کند اطمینان بخش باشد و همچنان که کودک شما بزرگتر می شود ارتباط داخلی به شما امکان می دهد که از اتاق های مختلف ارتباط با اوبرقرار کنید.

باتری قابل شارژی یا آداپتور AC. برق رفته، چه باید کرد؟ از همان اول به دنبال باتری های قابل شارژ و یا آداپتورهای AC باشید.

سیگنال تمام شدن باتری. هشدار دهنده برای این که مانیتور شما در حال اتمام شارژ است و باید آن را به شارژ بزنید.

سیگنال خارج از محدوده. اگر شما به حدی دور شده اید که نمی توانید سیگنال را دریافت کنید یک هشدار صوتی به شما اطلاع می دهد.

ترموستات. شما باید همیشه به دما در اتاق کودک توجه داشته  باشید و مانیتوری که شامل تعیین دما است می تواند یک خرید را برای شما حذف کند.

سنسورهای حرکتی. قرار گرفته زیر تشک تخت, این سنسورها اگر کودک برای دوره ای طولانی تر از حد معمول تکان نخورد به شما هشدار می دهند.

بیشتر بدانید :

·         کودک پنج ماهه

 

·         کودک هفت ماهه  


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۸:۱۶ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

در طول برنامه جراحی لاغری چه انتظاری می‌توانم داشته باشم؟

پزشک، سلامتی شمارا بررسی می‌کند تا مطمئن شود قبل از جراحی لاغری  در بهترین شکل ممکن هستید. این ممکن است به‌عنوان‌مثال شامل، درمان فشارخون بالا، دیابت یا افسردگی در صورت وجود این شرایط باشد.

در صورت وجود، پزشک ممکن است داروهایی برای کمک به شما در کاهش وزن تجویز کند. پزشک همراه، شمارا قبل و بعد از جراحی نظارت می‌کند.

بیشتر بدانید:

·         عمل اسلیو معده چیست ؟

·         عمل ساسی معده چیست ؟

 

جراح لاغری و پزشک همراه با نظرات شما و خانواده شما تعیین می‌کنند که کدام جراحی برای شما بهتر است. آن‌ها درباره جوانب مثبت و منفی روش‌های مختلف بحث خواهند کرد. جراح در حین بستری بودن در بیمارستان عمل را انجام می‌دهد و بر مراقبت از شما نظارت می‌کند.

متخصص تغذیه به شما آموزش می‌دهد که قبل و بعد از جراحی چگونه و چه بخورید. غذا خوردن بعد از جراحی بسیار متفاوت از غذا خوردن “طبیعی” است و چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. متخصص تغذیه همچنین به شما در جهت پیشرفت رژیم غذایی پس از جراحی راهنمایی کرده و اطمینان حاصل می‌کند که از مکمل‌های ویتامین و مواد معدنی مناسب استفاده می‌کنید.

روانشناس اطمینان می‌دهد که شما ازنظر احساسی برای جراحی آماده هستید. در طی شش ماه قبل از جراحی، روانشناس مزایا و معایب شما در مورد جراحی را کشف کرده و مهارت حل مسئله را به شما آموزش می‌دهد.

متخصص ورزش، با اندازه‌گیری میزان راه رفتن شما در مدت شش دقیقه، میزان تناسب‌اندام شمارا تعیین می‌کند. سپس یک برنامه ورزشی برای شما تجویز می‌شود که باید در خانه انجام دهید. چند ماه بعد، متخصص ورزش، مجدداً شمارا در آزمون پیاده‌روی شش‌دقیقه‌ای آزمایش می‌کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان های چاقی و اضافه وزن اینجا کلیک کنید. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۰۹ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

سنسور دنده عقب

در جهان امروزی که تعداد خودروهای زمین همواره در حال افزایش است، یافتن فضایی برای پارک کردن خودروها روز به روز سخت‎تر و پیچیده‌تر می‌شود. به همین علت به ناچار رفته رفته باید خودروهای خود را در فضاهای کوچکتری قرار دهیم.

 همانطور که می‌دانیم آینه‌ها محدود هستند و فضای اطراف خودرو را نمی‌توانند به طور کامل پوشش دهد و به همین دلیل برای پارک کردن خودرو احتیاج به تمرکز بالا و توان زیادی خواهیم داشت. این موضوع باعث شد که تقاضای بازار برای سنسورهای دنده عقب بالا رفته و بعد از مدتی سنسورهای خودرو به یکی از آپشن‎های خودرو تبدیل بشوند.

در ادامه این مقاله با star.parts  همراه باشید تا شما را با این قطعه جدید در خودرو های مدرن آشنا سازیم.

انواع سنسور دنده عقب

به صورت کلی دو نوع سنسور عقب وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به سنسور الکترومغناطیسی و سنسور دنده عقب آلتراسونیک اشاره کرد.

سنسور دنده عقب آلتراسونیک

سنسور آلتراسونیک معمولا روی بیشتر خودروها نصب می‌شوند. سنسور دنده عقب آلتراسونیک برای فرکانس‌های بالای هیجده هزار کیلو هرتز و بین چهل تا پنجاه و پنج کیلو هرتز تنظیم شده و متشکل از یک بخش فرستنده و یک قسمت گیرنده است.

سنسور دنده عقب الکترومغناطیسی

این سنسور قابلیت حرفه‌ای‎تری نسبت به سنسور آلتراسونیک دارد و بیشتر کارخانجات بزرگ خودروسازی از آن استفاده می‌کنند؛ چرا که برای نصب این سنسور نیازی به سوراخ کردن سپر برای قراردادن سنسورها نیست و همچنین با استفاده از سنسور الکترومغناطیسی حجم فضای بالاتری را می‌توان در اختیار داشت.

سنسور دنده عقب آلتراسونیک

سنسور دنده عقب آلتراسونیک یا مافوق صوت و سنسور دنده عقب الکترومغناطیسی دو نوع تکنولوژی هستنند که سنسور آلتراسونیک در بین خودروها رایج‌تر می‌باشد زیرا تقریبا تمام اجسام صوت را بازتاب می‌کنند.

کارایی سنسور دنده عقب آلتراسونیک بر پایه انتشار فرکانس بالای صوتی و دریافت بازتاب صوت ساخته شده است و کار می‌کند.

بیشتر بدانید : راهنمای تشخیص اصالت قطعات خودرو

نکته مهم درباره سنسور دنده عقب

سؤالات متداولی درباره این حسگر و کاربرد آن پرسیده می‎شود که ما در این قسمت به آن پاسخ می‎دهیم. قبل از هر چیز به نگرانی افرادی اشاره می‎کنیم که خودرویشان به صورت فابریک مجهز به سنسور دنده عقب نیست و این آپشن را به صورت دستی به آن اضافه کرده‌اند.

بسیاری از آنها نگران شستشوی خودرویشان در کارواش هستند. اگر چنین افرادی را می‎شناسید، به آنها بگویید که می‌توانند خودرویشان را با خیال راحت به کارواش ببرند. سنسورهایی که روی سپر عقب نصب می‌شوند، در برابر تمامی عوامل خارجی مثل آب و خاک و تغییرات دمایی، مقاوم هستند.

بیشتر بدانید : راهنمای خرید قطعات کیا


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۱:۰۶ توسط:netware موضوع: نظرات (0)

کاربرد سوربیتول در صنایع غذایی

سوربیتول غالباً به صورت پودر در می آید و مثل آسپارتام به عنوان شیرین کننده یا عامل تثبیت کننده رطوبت در تولید شیرینی جات، کالاهای پخته شده و شکلات، در میان بسیاری از محصولات دیگر استفاده می شود. عملکرد تثبیت کننده رطوبت باعث می شود که گزینه مناسبی برای محصولاتی باشد که تمایل به خشک شدن یا سفت شدن دارند و به حفظ طراوت در هنگام نگهداری کمک می کند. سوربیتول می تواند درجه حرارت بالا را تحمل کند و به خوبی با سایر مواد غذایی مانند عوامل ژل کننده، چربی ها و قندها ترکیب می شود.

سوربیتول، یک پلیول طبیعی است که به طور گسترده ای در صنایع غذایی به عنوان یک ماده شیرین کننده، مرطوب کننده و بافت ساز استفاده می شود. سیب، موز، هلو، گلابی، زردآلو و پرتقال، همراه با میوه های خشک، همه حاوی سوربیتول هستند که یک الکل قندی است و بسیار گازدار است.

بیشتر بدانید :

پودر کاکائو
بهبود دهنده نان
سوربیتول در صنایع غذایی

سوربیتول در صنایع غذایی به دلیل قدرت شیرین سازی در طیف گسترده ای از محصولات استفاده می شود. این ماده از نظر مواد دوستدار دندان (غیر پوسیدگی زا) و کم کالری بودن، یک ماده ترجیحی در شیرینی جات بدون قند و محصولات کم مصرف است. شواهد علمی فواید افزودن سوربیتول به غذا برای جایگزینی قندها را برای سلامتی انسان نشان داده است. مصرف غذاهای حاوی سوربیتول به جای قند به کاهش بی نظمی دندان کمک می کند. همچنین ممکن است در مقایسه با همان محصول غذایی حاوی قندها، افزایش کمتری در گلوکز خون ایجاد کند.

سوربیتول در صنایع غذایی علاوه بر تأمین شیرینی، یک ماده عالی و ضد تبلور است. سوربیتول به دلیل خاصیت احتباس بالای آب، خاصیت خنک کنندگی ایجاد می کند و به بسیاری از محصولات غذایی بافتی بسیار روان می دهد. به عنوان مثال اغلب در آدامس ها، آب نبات ها، دسرهای یخ زده، کلوچه ها، کیک ها و بستنی ها استفاده می شود.

سوربیتول در محصولات مراقبت از دهان و دندان، از جمله خمیردندان و دهانشویه، و همچنین در محصولات آرایشی و بهداشتی و شخصی استفاده می شود، جایی که به عنوان ماده طعم دهنده، مرطوب کننده و تهویه کننده پوست استفاده می شود. به لطف عملکرد مرطوب کننده از خشک شدن خمیر دندان جلوگیری می کند و ویسکوزیته لازم را می دهد. علاوه بر این، سوربیتول وقتی در آب یا در دهان قرار می گیرد، دارای اثر خنک کننده بسیار برجسته ای است. این باعث می شود که به همراه خواص غیر پریوژنیک آن، کاملاً برای دستورهای دهانشویه مناسب باشد. هر زمان که در غذا استفاده شود، سوربیتول باید با نام یا شماره (E E420) در لیست مواد تشکیل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوربیتول این شیرین کننده مصنوعی اینجا کلیک کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۱:۱۷ توسط:netware موضوع: نظرات (0)