عصر جدید عصر جدید .

عصر جدید

اهمیت تجربه ، شخصیت و اخلاق در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی

تجربه

وقتی مراجعه نزد متخصص ارتودنسی فکر می‌کنیم، مسئله فقط رفتن و ویزیت شدن برای دو سه بار نیست، طول درمان ارتودنسی گاها به بیشتر از دو سال هم می رسد.

بنابراین ارتودنسی علاوه برهزینه‌های مالی، سرمایه عمر شما را نیز با خود درگیر می‌کند. و شما عملا یک تا دوسال از عمر خود را صرف سرمایه گذاری بر روی بهبود وضعیت فک و دندان های خود میکنید.

همین امر لزوما دقت در انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب و با تجربه را روشن می سازد.

اگر خدای ناکرده، درمان ارتودنسی به درستی طرح ریزی نشود و یا به طور نامناسب در دهان نصب شده باشد ممکن است به بافت دهان آسیب برساند.

حتی در برخی موارد باعث پارگی لثه شود، در این صورت بیمار به ویزیت های اورژانسی توسط متخصص ارتودنسی خود نیاز پیدا می کند.

اتفاق افتادن مکرر چنین حوادث ناخوشایندی باعث می‌شود که متقاضی ارتودنسی دچار استرس و نگرانی شود و طول دوره درمان ارتودنسی خود را به خوبی و آرامش پشت سر نگذارد.

بیشتر بدانید راهنمای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

نکات مهم برای انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب و با تجربه:

نظرات متقاضیان قبلی
دانش و تخصص حرفه‌ای ارتودنسی
مشاهده نمونه کارهای مختلف
بیشتر بدانید:  راهنمای انتخل بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

شخصیت و اخلاق

اشاره به این مورد هم نیازی به توضیح و تفسیر ندارد، طبیعتا برای کسی که متقاضی انجام ارتودنسی است، با توجه به زمان بر بودن انجام ارتودنسی و لزوم معاینه های دوره ای اخلاق و شخصیت متخصص ارتودنسی بسیار اهمیت پیدا می کند.

ارتباط موثر و اخلاق‌مدارانه بین بیمار و پزشک همواره جزو شروط الزامی در درمان موثر بیماری‌های مختلف می باشد، که البته ارتودنسی نیز از این قاعده اساسی مستثنا نیست.

بنابراین اگر در شهرهای مختلفی زندگی می‌کنید همواره قبل از انجام ارتودنسی و تحقیق در مورد دانش و تجربه متخصص ارتودنسی، حتما در معاینات اولیه و نظرات دیگر مراجعین مطب ایشان، به اخلاق و شخصیت متخصص خود دقت کنید.

تجربه ارتودنسی با متخصص ارتودنسی باتجربه‌ای که دارای اخلاق، شخصیت و روابط اجتماعی خوب است، می‌تواند طول درمان ارتودنسی شما را به دوران خوشآیندی تبدیل کند.

البته در درمان ارتودنسی کودک، خوش اخلاقی و شناخت روانشناسی رفتار کودک اهمیتی دو چندان پیدا می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان های ارتودنسی اینجا کلیک کنید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۱:۲۵ توسط:netware موضوع: نظرات (0)